Temsilcilerimiz

 

FAKÜLTE TEMSİLCİLERİ 

Edebiyat Fakültesi

Cihat YILDIZ

22.11.2016

Eğitim Fakültesi

Ahmet KAPLAN

22.11.2016

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Mehmet Alperen BEDAVALAR

22.11.2016

İslami İlimler Fakültesi

Enes ERDEM

22.11.2016

Kamil Özdağ Fen Fakültesi

Kadir ATEŞ

22.11.2016

Mühendislik Fakültesi

Muhammet SEVİLMİŞ

22.11.2016

Sağlık Bilimleri Fakültesi 

Muhammet Nurullah SANLAV

22.11.2016

ENSTİTÜ TEMSİLCİLERİ 

Fen Bilimleri Enstitüsü

Ali YAĞCI

22.11.2016

Sosyal Bilimler Enstitüsü

Muhammed GEZİCİ

22.11.2016

YÜKSEKOKUL TEMSİLCİSİ

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Özkan ÜNLÜ

22.11.2016

MESLEK YÜKSEKOKULU TEMSİLCİLERİ 

Ermenek Meslek Yüksekokulu 

Alper GÜVENÇ

22.11.2016

Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu

Gökhan DÜZGÜN

22.11.2016

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Kamil ÖZKAN

22.11.2016

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Emre YÜCE

22.11.2016

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

İsa ŞİMŞEK

22.11.2016

 

 

BÖLÜM, PROGRAM VE ANABİLİM DALI TEMSİLCİLERİ 

 
 

Edebiyat Fakültesi

Arkeolji

Serkan ÖZTÜRK

04.11.2016

 

Felsefe

Ahmet BOLAT

04.11.2016

 

Sosyoloji

Muharrem ÖZCAN

04.11.2016

 

Tarih

Cihat YILDIZ

04.11.2016

 

Türk Dili ve Edebiyatı

Aslı ATAOL

04.11.2016

 

Eğitim Fakültesi

Sınıf Öğretmenliği

Ahmet KAPLAN

04.11.2016

 

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

 İktisat

İskender AKCAN

04.11.2016

 

 İşletme

Mehmet Alperen BEDAVALAR

04.11.2016

 

Siyaset Bilimi ve  Kamu Yönetimi

Emre ÇALIŞKAN

04.11.2016

 

İslami İlimler Fakültesi

İslami İlimler

Enes ERDEM

04.11.2016

 

Kamil Özdağ Fen Fakültesi

 Biyoloji

-

 

 Kimya

-

 

 Matematik

Kadir ATEŞ

04.11.2016

 

Mühendislik Fakültesi

Biyomühendislik

Burçin METİN

04.11.2016

 

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Muhammet SEVİLMİŞ

04.11.2016

 

Enerji Sistemleri Mühendisliği

Mohamad Mulham HOMSI

04.11.2016

 

Gıda Mühendisliği

Yusuf İslam BAĞCI

04.11.2016

 

İnşaat Mühendisliği

Fatih Furkan ÖZDEMİR

04.11.2016

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Hemşirelik

Muhammet Nurullah SANLAV

04.11.2016

 

Fen Bilimleri Enstitüsü

 Biyoloji Anabilim Dalı

Ali YAĞCI

04.11.2016

 

 Kimya Anabilim Dalı

-

 

Sosyal Bilimler Enstitüsü

 İktisat Anabilim Dalı

-

 

 İşletme Anabilim Dalı

-

 

 Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı

Muhammed GEZİCİ

04.11.2016

 

Türk Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı

-

 

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Spor Yöneticiliği

Özkan ÜNLÜ

04.11.2016

 

Beden Eğitimi Öğretmenliği

Ahmet DİN

04.11.2016

 

Ermenek Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Programcılığı

Murat YİĞİTBAŞI

04.11.2016

 

Dış Ticaret

Özge GÜZEL

04.11.2016

 

Elektrik

Alper GÜVENÇ

04.11.2016

 

İşletme Yönetimi

-

 

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Hamiyet KARABURUN

04.11.2016

 

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Elifnur KILIÇ

04.11.2016

 

Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

Ahmet AYAN

04.11.2016

 

Çağrı Merkezi Hizmetleri

Yunus LOĞUNSULT

04.11.2016

 

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik 

Gökhan DÜZGÜN

04.11.2016

 

Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama

Burak DEMİRCİ

04.11.2016

 

Yerel Yönetimler

Hanifi KÜÇÜKBEYAZIT

04.11.2016

 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Çocuk Gelişimi

Zehra YILDIZ AKSÜYEK

04.11.2016

 

Diyaliz

Gökhan BEGTEMUR

04.11.2016

 

Evde Hasta Bakımı

Kamil ÖZKAN

04.11.2016

 

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon

Sevcan ÖZEN

04.11.2016

 

İlk ve Acil Yardım

Ayşe GEZER

04.11.2016

 

Yaşlı Bakımı

Mustafa KARAÇALI

04.11.2016

 

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Aşçılık

Aykut AYDIN

04.11.2016

 

Bankacılık ve Sigortacılık

Emre YÜCE

04.11.2016

 

Emlak ve Emlak Yönetimi

Ender SAYICI

04.11.2016

 

Lojistik

Yunus Emre ÇİFÇİ

04.11.2016

 

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Nazlı KULAK

04.11.2016

 

Turizm Otel ve İşletmeciliği

Tuğba ÇETİNTAŞ

04.11.2016

 

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Programcılığı

Mustafa ÜNLÜ

04.11.2016

 

Geleneksel El Sanatları

Mehmet TÜRK

04.11.2016

 

Gıda Teknolojisi

Kürşad YAĞCIOĞLU

04.11.2016

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

İsa ŞİMŞEK

04.11.2016

 

Makine

Oğuzhan KILIÇOĞLU

04.11.2016

 

Mimari Dekoratif Sanatlar

Anıl YILMAZ

04.11.2016

 

Organik Tarım

Recep GÜNEŞ

04.11.2016

 

Otomotiv Teknolojileri

Şükrü GÖREN

04.11.2016

 

 

 

 

 



Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğrenci Konseyi Yunus Emre Yerleşkesi
Telefon : 0338 226 20 72 Belgegeçer : 0338 226 20 74 E-posta :ogrencikonsey@kmu.edu.tr
70100/KARAMAN

Sayaç