Temsilcilerimiz

 

FAKÜLTE TEMSİLCİLERİ

Edebiyat Fakültesi

Cihat YILDIZ

2016

Eğitim Fakültesi

Ahmet KAPLAN

2016

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

---

---

İslami İlimler Fakültesi

Enes ERDEM

2016

Kamil Özdağ Fen Fakültesi

Kadir ATEŞ

2016

Mühendislik Fakültesi

Muhammet SEVİLMİŞ

2016

Sağlık Bilimleri Fakültesi 

Muhammet Nurullah SANLAV

2016

ENSTİTÜ TEMSİLCİLERİ

Fen Bilimleri Enstitüsü

Ali YAĞCI

2016

Sosyal Bilimler Enstitüsü

Muhammed GEZİCİ

2016

YÜKSEKOKUL TEMSİLCİSİ

 

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Özkan ÜNLÜ

2016

MESLEK YÜKSEKOKULU TEMSİLCİLERİ

Ermenek Meslek Yüksekokulu 

---

---

Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu

---

---

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Kamil ÖZKAN

2016

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Emre YÜCE

2016

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

İsa ŞİMŞEK

2016

 

BÖLÜM, PROGRAM VE ANABİLİM DALI TEMSİLCİLERİ 

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Arkeoloji

Serkan ÖZTÜRK

2016

Felsefe

Ahmet BOLAT

2016

Mütercim Tercümanlık (Arapça)

---

---

Sosyoloji

---

---

Tarih

Cihat YILDIZ

2016

Türk Dili ve Edebiyatı

Aslı ATAOL

2016

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

---

---

Sınıf Öğretmenliği

Ahmet KAPLAN

2016

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

 İktisat

İskender AKCAN

2016

 İşletme

---

---

Siyaset Bilimi ve  Kamu Yönetimi

---

---

Siyaset Bilimi ve  Uluslararası İlişkiler

---

---

 

İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

İslami İlimler

Enes ERDEM

2016

 

KAMİL ÖZDAĞ FEN FAKÜLTESİ

 Matematik

Kadir ATEŞ

2016

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Biyomühendislik

Burçin METİN

2016

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Muhammet SEVİLMİŞ

2016

Enerji Sistemleri Mühendisliği

Mohamad Mulham HOMSI

2016

Gıda Mühendisliği

Yusuf İslam BAĞCI

2016

İnşaat Mühendisliği

Fatih Furkan ÖZDEMİR

2016

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Hemşirelik

Muhammet Nurullah SANLAV

2016

 

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

 Biyoloji Anabilim Dalı

Ali YAĞCI

2016

 Kimya Anabilim Dalı

---

---

 

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

 İktisat Anabilim Dalı

---

---

 İşletme Anabilim Dalı

---

---

 Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı

Muhammed GEZİCİ

2016

Türk Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı

---

---

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

Spor Yöneticiliği

Özkan ÜNLÜ

2016

Beden Eğitimi Öğretmenliği

Ahmet DİN

2016

 

ERMENEK MESLEK YÜKSEKOKULU

Bilgisayar Programcılığı

Murat YİĞİTBAŞI

2016

Dış Ticaret

---

---

Elektrik

---

---

İşletme Yönetimi

---

---

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Hamiyet KARABURUN

2016

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Elifnur KILIÇ

2016

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

---

---

 

KAZIM KARABEKİR MESLEK YÜKSEKOKULU

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

---

---

Çağrı Merkezi Hizmetleri

---

---

Sosyal Hizmetler

---

---

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik 

---

---

Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama

Burak DEMİRCİ

2016

Yerel Yönetimler

---

---

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Ameliyathane Hizmetleri

---

---

Çocuk Gelişimi

Zehra YILDIZ AKSÜYEK

2016

Diyaliz

Gökhan BEGTEMUR

2016

Evde Hasta Bakımı

---

---

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon

Sevcan ÖZEN

2016

İlk ve Acil Yardım

---

---

Yaşlı Bakımı

---

---

 

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

Aşçılık

Aykut AYDIN

2016

Bankacılık ve Sigortacılık

Emre YÜCE

2016

Emlak ve Emlak Yönetimi

Ender SAYICI

2016

Lojistik

---

---

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

---

---

Turizm Otel ve İşletmeciliği

Tuğba ÇETİNTAŞ

2016

 

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

Bilgisayar Programcılığı

Mustafa ÜNLÜ

2016

Geleneksel El Sanatları

Mehmet TÜRK

2016

Gıda Teknolojisi

Kürşad YAĞCIOĞLU

2016

İş Sağlığı ve Güvenliği

İsa ŞİMŞEK

2016

Makine

Oğuzhan KILIÇOĞLU

2016

Mimari Dekoratif Sanatlar

---

---

Organik Tarım

---

---

Otomotiv Teknolojileri

---

---

 

"Öğrenci Konseyinin tüm organlarındaki öğrenci temsilciliklerinin ve görevlerinin süresi iki yıldır."

 



Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğrenci Konseyi Yunus Emre Yerleşkesi
Telefon : 0338 226 20 72 Belgegeçer : 0338 226 20 74 E-posta :ogrencikonsey@kmu.edu.tr
70100/KARAMAN

Sayaç